Η κοπή της πίτας της Αντιδημαρχίας Προγραμματισμού & Ανάπτυξης
Σε μια χαρούμενη ατμόσφαιρα γιορτής με την παρουσία του συνόλου των εργαζομένων στις διευθύνσεις και τα τμήματα της Αντιδημαρχίας Προγραμματισμού και Ανάπτυξης του Δήμου Κατερίνης πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας. Πολιτικοί προϊστάμενοι, υπηρεσιακοί και εργαζόμενοι, ο Γ.Γραμματέας του Δήμου Κώστας Λιακόπουλος, οι δημοτικοί σύμβουλοι Σταύρος Χριστοφορίδης, Παρθένα Μακρίδου – Παρτσαλίδου, ο πρόεδρος του Δ.Σ. του συλλόγου δημοτικών υπαλλήλων Πιερίας, Χρήστος Κομπατσιάρης παρέστησαν στην εκδήλωση. Ο αρμόδιος αντιδήμαρχος Δημήτρης Βαϊνάς μετέφερε τις ευχές του Δημάρχου Κατερίνης Κώστα Κουκοδήμου, ενώ ευχαρίστησε το προσωπικό, που όπως ανέφερε εργάζεται με συνέπεια και υπευθυνότητα στα καθημερινά καθήκοντά του.
![](https://katerini.gr/wp-content/uploads/2023/02/εικόνα_Viber_2023-02-09_20-20-33-752-768x1024.jpg)
Παράλληλα, εξήρε την εποικοδομητική συνεργασία, καθώς και το σημαντικό έργο του προσωπικού όλων των υφιστάμενων τμημάτων της διεύθυνσης.
Η όμορφη γιορτή κύλησε με κέφι, ενθουσιασμό και ανταλλαγή ευχών για μία δημιουργική και ευτυχισμένη χρονιά. Τυχερές της εκδήλωσης που βρήκαν το φλουρί οι εργαζόμενες Σταυρούλα Δημητριάδου, Μαρία Δεμερτζή.
![](https://katerini.gr/wp-content/uploads/2023/02/εικόνα_Viber_2023-02-09_21-08-37-536-768x1024.jpg)
![](https://katerini.gr/wp-content/uploads/2023/02/εικόνα_Viber_2023-02-09_21-07-43-842-768x1024.jpg)
![](https://katerini.gr/wp-content/uploads/2023/02/εικόνα_Viber_2023-02-09_21-07-31-020-768x1024.jpg)
![](https://katerini.gr/wp-content/uploads/2023/02/εικόνα_Viber_2023-02-09_21-07-22-672-768x1024.jpg)