Εκτύπωση

Δημοτικές Επιχ/σεις - Νομικά Πρόσωπα

on

Δημοτική Επιχείρηση Επικοινωνίας και Ενημέρωσης Κατερίνης (ΔΕΕΕΚ)

Τακτικά μέλη Αναπληρωματικά μέλη
1. Ελευθεριάδου - Μελετλίδου Ροδή (Πρόεδρος) - Δ.Σ. 1. Γαβρίδης Γεώργιος - Δ.Σ.
2. Κατανάς Νικόλαος - Δ.Σ. 2. Καλτσίδης Αλέξανδρος - Δ.Σ.
3.  Ράδης Σπυρίδων -Δ.Σ. από τη μειοψηφία 3.  Φάκας Ιωάννης -Δ.Σ. από τη μειοψηφία
4.  Χατζηκώστας Γεώργιος (Αντιπρόεδρος) - δημότης 4.  Αδαμόπουλος Γεώργιος - δημότης
5.  Μιρμίγκης Σταύρος - δημότης 5.  Σατσίδης Παναγιώτης - δημότης
6.  Πλούμη - Μπουλούμη Αικατερίνη - δημότισσα 6. Ηλιάδου Ανδρομάχη - δημότισσα
7. εκπρόσωπος κοινωνικού φορέα -Πολιτιστικός Σύλλογος Ράχης «Τα Πάτρια» 7. εκπρόσωπος κοινωνικού φορέα - Πολιτιστικός Σύλλογος Ράχης «Τα Πάτρια»

 

 Δημοτικής Επιχείρησης Ύδρευσης & Αποχέτευσης Κατερίνης (ΔΕΥΑΚ)

Τακτικά μέλη Αναπληρωματικά μέλη
1. Δρούγκας Φώτιος (Πρόεδρος) ΔΣ 1. Σάββας Χιονίδης Δήμαρχος
2. Καλτσίδης Αλέξανδρος (Αντιπρόεδρος) ΔΣ 2. Μακρίδου Παρθένα Δ.Σ.
3. Ελευθεριάδου Ροδή ΔΣ 3. Μπουσνάκης Αστέριος Δ.Σ.
4. Κυριακίδης Γεώργιος Δ.Σ. από τη μειοψηφία 4. Λιανός Χρήστος Δ.Σ. από τη μειοψηφία
5. Γκόλτσιος Λάζαρος - δημότης 5. Γκιμπή Σοφία - δημότισσα
6. Κατσιγιάννης Ηλίας δημότης 6. Αδαμόπουλος Γεώργιος - δημότης
7. Παπαχατζή Χάιδω δημότης 7. Καρατζόγλου Χαράλαμπος - δημότης
8. εκπρόσωπος των εργαζομένων 8. εκπρόσωπος των εργαζομένων
9. εκπρόσωπος κοινωνικού φορέα -ΕΚΑΣΚΕΜ- 9. εκπρόσωπος κοινωνικού φορέα -ΕΚΑΣΚΕΜ-

 

 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΔΗΚΕΔΗΚ)

Τακτικά μέλη Αναπληρωματικά μέλη
1. Παπαδημητρίου Θωμάς (Πρόεδρος) - Δ.Σ. 1. Κατανάς Νικόλαος - Δ.Σ.
2. Τσιουκάνης Κωνσταντίνος (Αντιπρόεδρος) - Δ.Σ. 2. Χιονίδης Σάββας - Δήμαρχος
3. Φάκας Ιωάννης- Δ.Σ. από τη μειοψηφία 3. Κυριακίδης Γεώργιος - Δ.Σ. από τη μειοψηφία
4. Γκιμπή Σοφία - δημότισσα 4. Σωτηριάδου Μαρία - δημότισσα
5. Καλαμάτας Γεώργιος - δημότης 5. Παπαχατζή Χάιδω - δημότισσα
6. Βαβατσιούλα Άννα - δημότισσα 6. Χαρισσόπουλος Γεώργιος - δημότης
7. Πλιάτσικας Κωνσταντίνος - δημότης 7. Μπάτσιου Χρυσούλα - δημότισσα
8. Καραγιαννίδου Κυριακή - δημότισσα 8. Παπαδόπουλος Θεόδωρος - δημότης
9. Μπρουσκέλης Χαράλαμπος - δημότης 9. Παπαγεωργίου Πολύκαρπος - δημότης
10. εκπρόσωπος κοινωνικού φορέα - Μορφωτική Ένωση Καταφυγιωτών 10. εκπρόσωπος κοινωνικού φορέα - Μορφωτική Ένωση Καταφυγιωτών
11. εκπρόσωπος εργαζομένων 11. εκπρόσωπος εργαζομένων

 

«Οργανισμός Παιδείας, Πολιτισμού, Αθλητισμού και Πρόνοιας Δήμου Κατερίνης» (ΟΠΠΑΠ)

Τακτικά μέλη Αναπληρωματικά μέλη
1. Παυλίδης Θεόδωρος (Πρόεδρος) - Δ.Σ. 1. Ντούρος Δημήτριος - Δ.Σ.
2. Παπαζήσης Αναστάσιος (Αντιπρόεδρος) - Δ.Σ. 2. Κατανάς Δημήτριος - Δ.Σ.
3. Ελευθεριάδου Ροδή - Δ.Σ. 3. Χιονίδης Σάββας - Δήμαρχος
4. Λιανός Χρήστος - Δ.Σ. από τη μειοψηφία 4. Μίγκος Βασίλειος - Δ.Σ. από τη μειοψηφία
5. Νταρλαγιάννη Αλεξάνδρα - Δ.Σ. από τη μειοψηφία 5. Αγαθαγγελίδης Δημήτριος - Δ.Σ. από τη μειοψηφία
6. Γκούμας Ευριπίδης - δημότης 6. Καρατζόγλου Χαράλαμπος - δημότης
7. πατήρ Οικονομίκος Ιωακείμ - δημότης 7. Σιονακίδου Παρθένα - δημότισσα
8. Μπατάλας Βασίλειος - δημότης 8. Αποστολόπουλος Δημήτριος - δημότης
9. Παπαγιαννούλης Αντώνιος - δημότης 9.  Αδαμόπουλος Γεώργιος - δημότης
10. Καραλέκας Γεώργιος - δημότης 10. Σαρρή Δάφνη - δημότισσα
11. Καγκασίδου Άννα - δημότισσα 11. Πλούμη-Μπουλούμη Αικατερίνη- δημότισσα
12. Κουρτέση Πουλχερία - δημότισσα 12. Γκιμπή Σοφία - δημότισσα
13. Παπαχατζή Χάιδω - δημότισσα 13. Κελαϊδίτης Κωνσταντίνος - δημότης
14. Μαλεζάς Παύλος - δημότης 14. Ηλιάδου Ανδρομάχη - δημότισσα
15. εκπρόσωπος εργαζομένων 15. εκπρόσωπος εργαζομένων

 

Δημοτικό Ωδείο Κατερίνης

Τακτικά μέλη Αναπληρωματικά μέλη
1. Μακρίδου - Παρτσαλίδου Παρθένα (Πρόεδρος) - Δ.Σ. 1. Παπαζήσης Αναστάσιος - Δ.Σ.
2. Μπερεδήμας Παναγιώτης - Δ.Σ. 2. Γιουμίδης Αλέξανδρος - Δ.Σ.
3. Κατανάς Νικόλαος - Δ.Σ. 3. Κεραμιδιώτης Ευστάθιος - Δ.Σ.
4. Ράδης Σπυρίδων - Δ.Σ. από τη μειοψηφία 4. Αρβανίτη Μαρία Δ.Σ. από τη μειοψηφία
5. Χαϊλατζίδου Παρθένα - Δ.Σ. από τη μειοψηφία 5. Κυριακίδης Γεώργιος - Δ.Σ. από τη μειοψηφία
6. Μπάσδρας Ηρακλής (Αντιπρόεδρος) - δημότης 6. Καρατζόγλου Χαράλαμπος - δημότης
7. Αλμπάνης Κωνσταντίνος - δημότης 7. Ηλιάδου Ανδρομάχη - δημότισσα
8. Σέρβου Φιλιώ - δημότισσα 8. Πολυχρόνης Κωνσταντίνος - δημότης
9. εκπρόσωπος των εργαζομένων 9. εκπρόσωπος των εργαζομένων

 

 Η θητεία του ανωτέρω διοικητικών συμβουλίων λήγει την 31 -12-2016